• SZKOŁA ZE SMAKIEM

Od października realizowane są w naszej szkole innowacyjne zajęcia kulinarne "Szkoła ze smakiem". Uczestnicy zajęć poznają podstawy przygotowywania posiłków, higieny pracy oraz testują proste przepisy na smakowitości. Czas przedświąteczny skłonił nas ku przepisom związanym z magią świąt Bożego Narodzenia. Prezentujemy Państwu filmik z przygotowania świątecznych ciasteczek. Ich zapach roznosił się po szkole i sprawił, iż zostały zjedzone tak szybko, że nie zdążyliśmy ich ozdobić:)

• ZAJĘCIA KULINARNE - SZKOŁA ZE SMAKIEM

Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem wielofunkcyjnego sprzętu Thermomix, zakupionego w ramach dofinansowania uzyskanego z projektu Laboratoria Przyszłości.

• ZAJĘCIA KULINARNE - SZKOŁA ZE SMAKIEM

Podczas ostatnich zajęć kulinarnych nasi ucznowie przygotowali zupę pomidorową. Było bardzo smacznie i wesoło.

Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem urządzenia Thermomix, zakupionego w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.